Emir Chef"s Trousers är en rymlig unisexmodell med resår och dragsko i midjan. Kockbyxorna har sneds tällda framfickor, höger benficka med lock, pincettficka med hank på vänster ben och bakfickor. Byxa n har justerbar fotvidd med tryckknappar. Upptäck Emir Chef"s Trousers från South West. Ett par kockbyxor i rymlig unisexmodell med resår och dragsko i midjan. Kockbyxorna har snedställda framfickor, höger benficka med lock, pincettficka med hank på vänster ben och bakfickor. Byxan har justerbar fotvidd med tryckknappar. I storlek medium är innerbenslängden 84 cm.
Antal | 1 |
---|---|
Pris/st | 469,00 |
Storlekar | Antal |
---|---|
XS | |
S | |
M | |
L | |
XL | |
XXL | |
3XL | |
4XL | |
5XL | |
6XL |
Black
Vår bransch utvecklas snabbt - och långsamt. Trender och mode avlöser varandra hastigt, men behovet av praktiska och snygga baskläder förändras långsammare. Här har South West hittat en balans. I det stora och växande sortimentet finns plats för både det trygga, tidlösa och det nytänkande med det lilla extra.
I ett stort sortiment finns också möjligheten att finna plagg som uttrycker vem man är. Kläder är identitet, både när det gäller individen, gruppen och företaget. Då är det särskilt viktigt med hög kvalitet, god design och skön passform. Dessutom erbjuder South West ytterligare möjligheter att sätta sin egen prägel på kläderna.
Artikelnummer | 1001776001 |
Material | 65% Recycled polyester,35% Cotton |
Modell | Unisex |
Ursprungsland | China |
Tvättinstruktioner | 85°C,Do not bleach,Tumble dry with medium heat,Iron (3) high temperature (max 200°C),Dryclean (P) in PCE only |
Recycled Material | Yes |
OEKO-TEX | SE 23-297 |
GRS | Yes |
Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
XS | 0 |
S | 0 |
M | 0 |
L | 0 |
XL | 0 |
XXL | 0 |
3XL | 0 |
4XL | 0 |
5XL | 0 |
6XL | 0 |
Vad | Antal | Pris/st | Total |
---|---|---|---|
{description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
TOTAL | {total} |